Lot nummer 93

Frits Thaulow (1847 - 1906)

Elveparti en vinteraften, 1875

Elveparti en vinteraften, 1875. Olje på lerret, 53 x 94 cm. Signert nede til venstre: Frits Thaulow 75

Vurdering
80 000 NOK - 120 000 NOK
6 830 EUR - 10 245 EUR
7 950 USD - 11 924 USD

50 000,00 NOK

10.12.2025 09:09:41
50 000 NOK
Frits Thaulow (1847 - 1906)
1875
Olje på lerret
Frits Thaulow 75
53cm
94cm