Lot nummer 94

Adelsteen Normann (1848 - 1918)

Landskap og skyer

Olje på papir oppklebet på plate, 48 x 66 cm, Signert nede til venstre: A Normann

Vurdering
6 000 NOK - 8 000 NOK
512 EUR - 683 EUR

4 600,00 NOK

4 600 NOK
4 400 NOK
4 200 NOK
4 000 NOK
Olje på papir
Signert nede til venstre
48cm
66cm