Lot nummer 95

Ferdinand Finne (1910 - 1999)

"Det gule Sørlands interiør" 1965

Olje på lerret, 70 x 60 cm, Signert nede til høyre: Ferdinand Finne

Vurdering
7 000 NOK - 9 000 NOK
598 EUR - 768 EUR
696 USD - 894 USD

10 500,00 NOK

Tittel påført bak på lerretet

10 500 NOK
10 000 NOK
9 500 NOK
9 000 NOK
8 500 NOK
8 000 NOK
7 500 NOK
7 000 NOK
6 500 NOK
6 000 NOK
5 500 NOK
5 000 NOK
Ferdinand Finne (1910 - 1999)
1965
Olje på lerret
Signert nede til høyre: Ferdinand Finne
70cm
60cm