Lot nummer 97

Anders Guttormsen Wigdahl (1830 - 1914)

Sygnesandsbreen (Søgnesandsbreen)

Olje på lerret, dublert, 29 x 42 cm, signert nede midt på: A. G. Wigdahl

Vurdering
3 000 NOK - 4 000 NOK
256 EUR - 342 EUR
298 USD - 397 USD

2 000,00 NOK

08.12.2025 03:38:59
2 000 NOK
1880
Olje på lerret
Signert nede til høyre
29cm
42cm