Lot nummer 98

Wilhelm Peters (1851 - 1935)

Geitene skal melkes, 1917

Olje på lerret, 84 x 128, signert nede til høyre: Wm Peters 17

Vurdering
25 000 NOK - 30 000 NOK
2 134 EUR - 2 561 EUR
2 484 USD - 2 981 USD

Wilhelm Peters (1851 - 1935)
1917
Olje på lerret
Signert nede til høyre
84cm
128cm