Lot nummer 99

Gustav-Adolph Spangenberg (1828 - 1891)

En flirt. 1874

Olje på lerret, 106 x 71 cm, signert nede til høyre: G. Spangenberg. 1874

Vurdering
25 000 NOK - 30 000 NOK
2 134 EUR - 2 561 EUR
2 484 USD - 2 981 USD

1874
Olje på lerret
Signert nede til høyre: G. Spangenberg. 1874
106cm
71cm