Lot nummer 100

Erik Bodom (1829 - 1879)

Bondhus breen i Sundhordland 1878

Olje på lerret, 115 x 159 cm, signert nede til høyre: E Bodom. 1878

Vurdering
50 000 NOK - 70 000 NOK
4 269 EUR - 5 976 EUR
4 968 USD - 6 956 USD

56 000,00 NOK

56 000 NOK
54 000 NOK
52 000 NOK
50 000 NOK
48 000 NOK
46 000 NOK
44 000 NOK
42 000 NOK
40 000 NOK
39 000 NOK
38 000 NOK
37 000 NOK
36 000 NOK
35 000 NOK
Erik Bodom (1829 - 1879)
1878
Olje på lerret
Signert nede til høyre
115cm
159cm