Lot nummer 103

Kjell Pahr-Iversen (1937 - )

Uten tittel, 1986

Gouache, 39 x 30 cm, Signert nede til høyre: Kjell Pahr-Iversen . 88

Vurdering
4 000 NOK - 6 000 NOK
342 EUR - 512 EUR

3 500,00 NOK

05.12.2025 08:36:32
3 500 NOK
Kjell Pahr-Iversen (1937 - )
1986
Olje på lerret
Signert nede til høyre
39cm
30cm