Lot nummer 104

Augusta Paulli (1843 - 1922)

"Thone Gunisdatter fra Sæterdalen" 1874

Akvarell, 41 x 25 cm, signert nede til høyre: AP Mai 1874

Vurdering
3 000 NOK - 5 000 NOK
256 EUR - 427 EUR
298 USD - 497 USD

4 200,00 NOK

4 200 NOK
4 000 NOK
3 800 NOK
3 600 NOK
3 400 NOK
3 200 NOK
3 000 NOK
2 800 NOK
2 600 NOK
2 500 NOK
Augusta Paulli (1843 - 1922)
Akvarell
Signert nede til høyre
41cm
25cm