Lot nummer 106

Antoine Bouvard (1870 - 1956)

Utsikt over Grand Canal, Venezia

Olje på lerret oppklebet på plate, 54 x 73 cm, Signert nede til venstre: Bouvard

Vurdering
10 000 NOK - 15 000 NOK
854 EUR - 1 281 EUR
994 USD - 1 491 USD

10 500,00 NOK

10 500 NOK
10 500 NOK
10 000 NOK
9 500 NOK
9 000 NOK
8 500 NOK
8 000 NOK
7 500 NOK
7 000 NOK
Antoine Bouvard (1870 - 1956)
Olje på lerret
Signert nede til venstre: Bouvard
52cm
72cm