Lot nummer 108

Anders Askevold (1834 - 1900)

"Utne 31 juli 1868"

Olje på plate, 25 x 33 cm, Signert nede til høyre: A. Askevold. Utne 31 Jul 1868

Vurdering
6 000 NOK - 8 000 NOK
512 EUR - 683 EUR

9 500,00 NOK

9 500 NOK
9 000 NOK
8 500 NOK
7 000 NOK
6 500 NOK
6 000 NOK
5 500 NOK
5 000 NOK
Anders Askevold (1834 - 1900)
1868
Olje på plate
Signert nede til høyre
25cm
33cm