Lot nummer 109

Anders Askevold (1834 - 1900)

"Stalheim" 1883

Olje på plate, 32 x 51 cm, Signert nede til høyre: A. Askevold Stalheim 18de Sept. 1883

Vurdering
6 000 NOK - 8 000 NOK
512 EUR - 683 EUR

5 000,00 NOK

08.12.2025 17:48:36
5 000 NOK
Anders Askevold (1834 - 1900)
1883
Olje på plate
Signert nede til høyre
32cm
51cm