Lot nummer 110

Carl Friedrich Adolf Lorentzen (1801 - 1880)

Tysk landskap, 1858

Olje/Akryl på lerret, 54 x 40 cm, signert nede til venstre

Vurdering
6 000 NOK - 8 000 NOK
512 EUR - 683 EUR

4 200,00 NOK

08.12.2025 19:15:41
4 200 NOK
06.12.2025 16:18:28
4 000 NOK
1858
Olje på lerret
Signert nede til venstre
40cm
54cm