Lot nummer 111

Andreas Edvard Disen (1845 - 1923)

Høyfjell, 1877

Olje på lerret, 31 x 55 cm, Signert nede til høyre: A Disen. 77

Vurdering
5 000 NOK - 7 000 NOK
427 EUR - 598 EUR
497 USD - 696 USD

4 600,00 NOK

4 600 NOK
4 400 NOK
4 200 NOK
4 000 NOK
1877
Olje på lerret
Signert nede til høyre
31cm
55cm