Lot nummer 112

Johannes von Ditten (1848 - 1924)

"Fra Nordland"

Olje på lerret, 44 x 67 cm, Signert nede til høyre: V Ditten

Vurdering
6 000 NOK - 8 000 NOK
512 EUR - 683 EUR

3 000,00 NOK

11.12.2025 16:11:44
3 000 NOK
Olje på lerret
Signert nede til høyre
44cm
67cm