Lot nummer 113

Lauritz Haaland (1855 - 1938)

Seilskute 1932

Olje på lerret, 42 x 31 cm, Signert nede til høyre: Lauritz Haaland

Vurdering
8 000 NOK - 12 000 NOK
683 EUR - 1 025 EUR
795 USD - 1 192 USD

5 000,00 NOK

11.12.2025 14:20:19
5 000 NOK
Lauritz Haaland (1855 - 1938)
Olje på lerret
Signert nede til høyre
42cm
31cm