Lot nummer 114

Ludvig Munthe (1841 - 1896)

Vintersol

Olje på lerret oppklebet på plate, 53 x 86 cm, Signert nede til høyre: L Munthe

Vurdering
8 000 NOK - 12 000 NOK
683 EUR - 1 025 EUR
795 USD - 1 192 USD

12 000,00 NOK

12 000 NOK
11 500 NOK
11 000 NOK
10 500 NOK
10 000 NOK
9 500 NOK
9 000 NOK
8 500 NOK
8 000 NOK
7 500 NOK
7 000 NOK
Ludvig Munthe (1841 - 1896)
Olje på lerret
Signert nede til høyre
53cm
86cm