Lot nummer 115

Georg Backer Berg (1900 - 1980)

"Sommerbillede"

Olje på lerret, 57 x 69 cm, Signert nede til venstre: G. Backer Berg

Vurdering
4 000 NOK - 6 000 NOK
342 EUR - 512 EUR

3 800,00 NOK

Signert og titulert bak på lerretet UTSTILT Kunstnernes Hus, Oslo 1936 kat. nr. 131

3 800 NOK
3 600 NOK
3 500 NOK
1927
Olje på lerret
Signert nede til venstre
57cm
69cm