Lot nummer 116

Adelsteen Normann (1848 - 1918)

"Hjøring fjord"

Olje på lerret, 48 x 72 cm, Signert nede til venstre: A Normann

Vurdering
15 000 NOK - 20 000 NOK
1 281 EUR - 1 708 EUR
1 491 USD - 1 987 USD

12 500,00 NOK

08.12.2025 18:55:56
12 500 NOK
08.12.2025 18:18:05
12 000 NOK
Olje på lerret
Signert nede til venstre
48cm
72cm