Lot nummer 118

Ole Juul

Nødhavn

Olje på plate, 15 x 24 cm, Signert nede til høyre: Ole Juul

Vurdering
4 000 NOK - 6 000 NOK
342 EUR - 512 EUR

2 000,00 NOK

11.12.2025 14:25:39
2 000 NOK
Ole Juul
Olje på plate
Signert nede til høyre
15cm
24cm