Lot nummer 119

Adolph Tidemand (1814 - 1876)

To barn

Akvarell og penn, 21 x 27 cm, signert nede til venstre: A.T.

Vurdering
10 000 NOK - 15 000 NOK
854 EUR - 1 281 EUR
994 USD - 1 491 USD

7 000,00 NOK

En tegning i Nasjonalmuseet med to lignende barn er datert mellom 1844 og 1854

08.12.2025 19:20:17
7 000 NOK
Adolph Tidemand (1814 - 1876)
1850
Akvarell
Signert nede til venstre
21cm
27cm