Lot nummer 124

Henrik Lund (1879 - 1935)

Kveldshimmel over skjærgården

Olje/akryl på lerret, 51 x 64 cm, signert nede til høyre: Henrik Lund

Vurdering
10 000 NOK - 15 000 NOK
854 EUR - 1 281 EUR
994 USD - 1 491 USD

7 000,00 NOK

07.12.2025 00:45:15
7 000 NOK
Henrik Lund (1879 - 1935)
Olje på lerret
Signert nede til høyre
51cm
64cm