Lot nummer 125

Henrik Lund (1879 - 1935)

Gunbjørg vever

Olje på plate, 46 x 55 cm, Signert nede til høyre: Henrik Lund

Vurdering
15 000 NOK - 20 000 NOK
1 281 EUR - 1 708 EUR
1 491 USD - 1 987 USD

Henrik Lund (1879 - 1935)
Olje på plate
Signert nede til høyre
46cm
55cm