Lot nummer 126

Gunnar S. Gundersen (1921 - 1983)

Komposisjon, 1961

Akryl og olje på lerret, 101 x 101 cm, Signert nede til høyre: Gunnar S. Gundersen 61.

Vurdering
300 000 NOK - 400 000 NOK
25 613 EUR - 34 151 EUR
29 811 USD - 39 748 USD

1961
Olje på lerret
Signert nede til høyre
101cm
101cm