Lot nummer 128

Uidentifisert kunstner

Blomster og sommerfugler, 1861

Olje på lerret, 27 x 38 cm, Signert nede til høyre: MW. 1861

Vurdering
6 000 NOK - 8 000 NOK
512 EUR - 683 EUR

4 000,00 NOK

Høyst sannsynlig en av de mange elever av I.L. Jensen i København.

07.12.2025 10:29:30
4 000 NOK
Uidentifisert kunstner
1861
Olje på lerret
Signert nede til høyre
27cm
38cm