Lot nummer 129

Oluf Wold-Torne (1867 - 1919)

Kveldssol

Olje på plate, 21 x 29 cm, usignert, 1900 tallet

Vurdering
20 000 NOK - 30 000 NOK
1 708 EUR - 2 561 EUR
1 987 USD - 2 981 USD

16 000,00 NOK

Attestert bak på platen av K.H. Bugge 1962 samt Henning Gran 1970

16 000 NOK
15 500 NOK
15 000 NOK
Oluf Wold-Torne (1867 - 1919)
1900 tallet
Olje på lerret
Usignert
21cm
29cm