Lot nummer 130

Hans Johan Frederik Berg (1813 - 1874)

Gjeter fra Lazio

Olje på papir oppklebet på lerret, 38 x 27 cm, signert nede til høyre: Berg Roma

Vurdering
3 000 NOK - 5 000 NOK
256 EUR - 427 EUR
298 USD - 497 USD

2 700,00 NOK

07.12.2025 15:55:24
2 700 NOK
Olje på papir oppklebet på lerret
Signert nede til høyre
38cm
27cm