Lot nummer 131

Jacob Mathias Calmeyer (1802 - 1883)

Sagbruk, 1823

Akvarell, 27 x 22 cm, signert nede til høyre, 1823

Vurdering
4 000 NOK - 6 000 NOK
342 EUR - 512 EUR

3 600,00 NOK

08.12.2025 18:48:00
3 600 NOK
1823
Akvarell
Signert nede til høyre
22cm
27cm