Lot nummer 132

Morten Müller (1828 - 1911)

Fjellvann

Olje på lerret, 47 x 28 cm, Signert nede til høyre

Vurdering
4 000 NOK - 6 000 NOK
342 EUR - 512 EUR

3 600,00 NOK

07.12.2025 18:52:58
3 600 NOK
Morten Müller (1828 - 1911)
Olje på lerret
Signert nede til høyre
28cm
47cm