Lot nummer 133

Fredrik Borgen (1852 - 1907)

På spasertur

Olje på lerret, 76 x 67 cm, signert nede til høyre

Vurdering
3 000 NOK - 5 000 NOK
256 EUR - 427 EUR
298 USD - 497 USD

Fredrik Borgen (1852 - 1907)
Olje på lerret
Signert nede til høyre
67cm
76cm