Lot nummer 134

Gustav Wentzel (1859 - 1927)

Vinter på gårdstunet

Olje på lerret, 89 x 60 cm, Signert nede til høyre

Vurdering
50 000 NOK - 70 000 NOK
4 269 EUR - 5 976 EUR
4 968 USD - 6 956 USD

30 000,00 NOK

11.12.2025 14:36:22
30 000 NOK
Gustav Wentzel (1859 - 1927)
Olje på lerret
Signert nede til høyre
60cm
89cm