Lot nummer 135

Uidentifisert Kunstner

Stilleben med to gule roser

Olje på lerret, 28 x 35 cm, signert nede til venstre

Vurdering
5 000 NOK - 10 000 NOK
427 EUR - 854 EUR
497 USD - 994 USD

7 500,00 NOK

24
7 500 NOK
23
7 000 NOK
22
6 500 NOK
21
6 000 NOK
20
5 500 NOK
19
5 500 NOK
18
5 000 NOK
17
4 800 NOK
16
4 600 NOK
15
4 400 NOK
4 200 NOK
4 000 NOK
3 800 NOK
3 600 NOK
3 400 NOK
3 200 NOK
3 000 NOK
3 000 NOK
2 800 NOK
2 600 NOK
2 600 NOK
2 400 NOK
2 200 NOK
2 000 NOK
Uidentifisert Kunstner
1850
Olje på lerret
Signert nede til venstre
35cm
28cm