Lot nummer 136

Johan Frederik Aagaard

Skogsinteriør

Olje lerret, 33 x 40 cm, signert, 1850 tallet

Vurdering
3 000 NOK - 5 000 NOK
256 EUR - 427 EUR
298 USD - 497 USD

3 400,00 NOK

3 400 NOK
3 200 NOK
3 000 NOK
2 800 NOK
2 600 NOK
2 400 NOK
2 200 NOK
2 000 NOK
Johan Frederik Aagaard
1850 tallet
Olje på lerret
Usignert
40cm
33cm