Lot nummer 137

Sigrid Bølling

Flodlandskap

Olje på lerret, 72 x 58 cm, Signert nede til venstre

Vurdering
3 000 NOK - 5 000 NOK
256 EUR - 427 EUR
298 USD - 497 USD

6 500,00 NOK

16
6 500 NOK
15
6 000 NOK
5 500 NOK
5 000 NOK
5 000 NOK
4 800 NOK
4 600 NOK
4 400 NOK
4 200 NOK
4 000 NOK
3 800 NOK
3 200 NOK
3 000 NOK
2 400 NOK
2 200 NOK
2 000 NOK
Sigrid Bølling
Olje på lerret
Signert nede til venstre
58cm
72cm