Lot nummer 138

André Bjerke (1918 - 1985)

Sjalusi

Olje på lerret, 54 x 46 cm, Signert nede til høyre

Vurdering
5 000 NOK - 10 000 NOK
426 EUR - 853 EUR
500 USD - 1 000 USD

2 000,00 NOK

André Bjerke Arv i familien

12.12.2025 11:16:59
2 000 NOK
André Bjerke (1918 - 1985)
Olje på lerret
Signert nede til høyre
46cm
54cm
Riper og avskallinger ute til høyre: Lerretet må strammes på blindrammen