Lot nummer 140

Jens Bjørneboe (1920 - 1976)

"Formyndermennesket og Brennevins-Djevelen" 1964

Akvarell, 12 x 21,5 cm, usignert, 1964

Vurdering
3 000 NOK - 5 000 NOK
256 EUR - 427 EUR
298 USD - 497 USD

8 000,00 NOK

8 000 NOK
7 500 NOK
7 000 NOK
5 000 NOK
4 800 NOK
3 200 NOK
3 000 NOK
2 800 NOK
2 600 NOK
2 400 NOK
2 200 NOK
1 500 NOK
Jens Bjørneboe (1920 - 1976)
1964
Akvarell
Usignert
21,5cm
12cm