Lot nummer 146

Odd-Geir Hadland (1944 - )

Fra Gudbrandsdalen 1980 og Vinterlandskap 1979

Akvarell 18 x 23 cm og tegning 14 x 20 cm

Vurdering
2 000 NOK - 4 000 NOK
171 EUR - 342 EUR
199 USD - 397 USD

1 000,00 NOK

16.12.2025 10:57:33
1 000 NOK
Odd-Geir Hadland (1944 - )
Akvarell og tegning
Signerte nede til venstre
17,5cm
24cm