Lot nummer 149

Ludvig Karsten (1876 - 1926)

Operasanger Peter Cornelius

Olje på plate, 30x36 cm, signert oppe til venstre

Vurdering
40 000 NOK - 60 000 NOK
3 415 EUR - 5 123 EUR
3 975 USD - 5 962 USD

35 000,00 NOK

05.12.2025 12:21:49
35 000 NOK
Ludvig Karsten (1876 - 1926)
Olje på plate
Signert oppe til Venstre
36cm
30cm